O nás

Náš prvý obchod VALENTÍN sme otvorili v jeseni 1992 na Námestí sv. Egídia v Poprade. Naším cieľom bolo ponúkať kvalitné módne odevy pre dámy a pánov.
V jeseni 1995 sme rozšírili svoje pôsobenie o druhý obchod tiež na Námestí sv. Egídia so zameraním na jeansovú módu.
Neskôr sme túto predajňu presťahovali do väčších priestorov na Námestí sv. Egídia, kde sme pôsobili do jesene 2006.

V zime 2005 sme prijali ponuku OC Max Poprad a otvorili sme ďalšiu prevádzku VALENTÍN na ploche 270m2.

V roku 2006 sme začali s rekonštrukciou našej úplne prvej predajne na Námestí sv. Egídia, ktorú sme v zime roku 2007 opätovne otvorili na predajnej ploche 600m2 v dvoch podlažiach. Na prízemí Vám dodnes ponúkame jeansovú a voľnočasovú módu pre dámy a pánov, na poschodí prezentujeme sortiment dámskej a pánskej konfekcie.

V roku 2015 sme otvorili v OC Forum Poprad predajňu TOM TAILOR. Predajňa sa nachádza na prízemí. Značka TOM TAILOR ponúka voľnočasovú módu pre dámy a pánov a líniu denim pre mladšiu generáciu.

Zákaznícky systém

V našich predajniach môžte získať zákaznícku VIP kartu VALENTIN, ktorá Vás oprávňuje nakupovať so zľavou 10% v našich obchodoch. Po vypísaní dotazníka dostanete zákaznícku kartu.

Zákaznícka karta je akceptovaná len na nezľavnený tovar. Ak v dotazníku uvediete vaše telefónne číslo budete pravidelne informovaný SMS správou o pripravovaných akciách

Darčekové poukážky

Ak chcete obdarovať svojich známych, blízkych, či priateľov darčekom, pripravili sme pre Vás darčekové poukážky.

Poukážky sú v hodnotách 50€, 100€, 200€ a 300€.